• All
  • Ogrody i balkony
  • Parki zabytkowe
  • Przestrzenie publiczne
Ogrody i balkony
  • All
  • Ogrody i balkony
  • Parki zabytkowe
  • Przestrzenie publiczne
Ogrody i balkony

W mojej dotychczasowej pracy miałam przyjemność wykonać wiele różnorodnych projektów. Były to zarówno realizacje dla osób prywatnych, tworzone z myślą o zagospodarowaniu ogrodu, jak i projekty większych przestrzeni. Podczas tworzenia poszczególnych realizacji skupiałam się na trzech rzeczach.

Pierwszą z nich jest rozmowa z Klientem, podczas której jestem w stanie poznać oczekiwania względem przyszłego projektu. Rozmawiamy o wszystkim, obejmując kwestię „od ogółu do szczegółu”. Dzięki temu, po dokładnym zapoznaniu się z wizją Klienta, jestem w stanie skonfrontować ją z moim doświadczeniem. Na tym etapie mogę zaproponować na przykład rozwiązania podobne do przedstawionych przez Klienta pomysłów, ale bardziej funkcjonalne. Zdobyta podczas studiów i wykonywania licznych praktyk wiedza pozwala mi na stworzenie projektu, którym będziesz mógł cieszyć się przez lata. Dlatego właśnie pierwszy etap mojej działalności traktuję niezwykle poważnie. Rozmowa jest bazą do wykonywania dalszej pracy, ale też umożliwia stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń.

 

Drugą istotną kwestią w mojej pracy jest profesjonalizm. Niezależnie od tego, czy tworzę projekt przydomowego ogródka, czy zajmuję się rewaloryzacją przestrzeni zabytkowej, zawsze pamiętam o otoczeniu. Wierzę w to, że najlepsze realizacje to takie, które pozwalają stworzyć przestrzeń kompleksową, dopasowaną w każdym calu. 

Mając to na uwadze, starannie analizuję każdy element projektu i wypracowuję szczegóły, które razem będą tworzyć przestrzeń sprawdzającą się przez lata. 

Wierzę w unikatowość czerpiącą inspirację z różnych stylów architektonicznych – dzięki temu można stworzyć teren zieleni, który będzie najlepiej odpowiadał gustowi Klienta i jednocześnie pozostanie spójny, estetyczny i wyjątkowy.

 

Trzecia istotna dla mnie kwestia to kompleksowość. Stworzenie pełnego projektu to jedno, a jego realizacja – to drugie. Z myślą o pełnym zadowoleniu Klientów regularnie współpracuję ze świetnymi firmami, które zajmują się wykonawstwem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Dzięki temu każda osoba korzystająca z moich usług może liczyć na pełne wsparcie „od projektu do efektu”.

 

Powyższe portfolio to element moich doświadczeń. Jeszcze jako studentka brałam udział w licznych projektach, które pozwoliły mi na pełne zapoznanie się z różną stylistyką. 

Do tej pory miałam przyjemność wykonywać projekty ogrodów minimalistycznych, nowoczesnych, leśnych czy naturalistycznych. 

Tworzyłam przestrzenie wykorzystujące m.in. elementy wodne, nowoczesne oświetlenie, bujną roślinność czy różne formy konstrukcyjne. Pracowałam również nad projektami szanującymi tradycję i dbającymi o zachowanie historycznych walorów parku krajobrazowego. Wśród takich zleceń można wymienić m.in. projekt odnowienia parku w Giewartowie czy rewaloryzacja parku w Owińskach, które łączą w sobie wspomnianą wcześniej funkcjonalność z walorami estetycznymi. 

Wierzę, że wspólnie możemy wypracowywać takie wartości przy każdym projekcie. Zapraszam do współpracy!